Ceny wyrobów granitowych

Zapytanie cenowe

Jeżeli interesują Państwa ceny naszych wyrobów, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub wypełnienie poniższego formularza. Jako że wszystkie nasze wyroby są produkowane na indywidualne zamówienie, w zapytaniu powinny znaleźć się takie dane jak wymiary oraz rodzaj interesującego Państwa produktu, są one niezbędne do wyceny.

Po otrzymaniu zapytania postaramy się w jak najszybszym czasie skontaktować się z Państwem i przesłać kalkulacje na podany adres mailowy lub skontaktujemy się z Państwem telefonicznie.

Formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Polski Granit s.c z siedzibą w Strzegomiu 58-150, na ulicy Niepodległości 39c.